Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Chcąc skorzystać z naszej oferty, jaką są warsztaty programowania dla dzieci Lublinie, zapraszamy do wypełnienia formularza. Prosimy o zwrócenie uwagi na to, aby poprawnie wybrać miejscowość, w której ma się odbyć kurs programowania dla młodzieży i najmłodszych. Wypełnienie go prawidłowymi danymi, pozwoli nam na dopasowanie lub zorganizowanie odpowiedniej grupy.

Pamiętaj też, że możesz zaznaczyć, że interesuje Cię więcej niż jedno miejsce.

Co dalej?


Wypełniając formularz, a tym samym wyrażając chęć uczestnictwa w spotkaniach, takich jak zajęcia dodatkowe dla dzieci w Lublinie przez nas organizowane. Pamiętaj o sprawdzeniu wpisanego numeru telefonu. To pod niego będziemy się kontaktować, aby przybliżyć naszą ofertę oraz zaprosić na spotkanie organizacyjne. W trakcie spotkania można podpisać z nami umowę tym samym zapisać swoje dziecko na warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży.